Sieťový hardvér

Image
Qoltec 10 x RJ45 Plug modulárny konektor | CAT5e | FTP | Pozlátené kontakty
2,70 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
Vyššia spoľahlivosť pripojenia  Modulárne tienené FTP konektory RJ45 s pozlátenými kontaktmiVysokokvalitná sada kovových konektorov RJ45 s modulárnym dizajnom, kompatibilná s FTP Cat5e patch cord káblami . Konektor má pozlátené kovové kontakty pre lepšiu vodivosť a ochranu proti korózii . Vďaka tieneniu fóliou sú FTP konektory Cat5e s pozlátenými kontaktmi odolnejšie voči elektromagnetickému rušeniu . Ideálne na použitie na miestach s intenzívnym rušením.Kompatibilné s prepojovacími káblami Cat5e FTP  Vhodné pre aplikácie, kde sa vyžadujú stabilné a spoľahlivé dátové pripojeniaModulárne konektory RJ45 CAT5e sú kompatibilné s kategóriou 5e, čo znamená, že sú navrhnuté tak, aby podporovali rýchlosť prenosu dát až 1 Gb/s , čo je dôležité v moderných sieťach. Ideálne na pripojenie rôznych zariadení, ako sú počítače, tlačiarne, routery, monitorovacie zariadenia, herné konzoly atď. Je to dokonalé riešenie pre profesionálov, ktorí oceňujú efektivitu, presnosť a odolnosť svojich inštalácií. Odporúčame použiť špeciálny krimpovač. Dbajte na to, aby ste zástrčky a káble priradili podľa kategórie, aby ste zaistili optimálny výkon siete.Dôvera potvrdená zárukou Záruka kvality – vaše bezpečné pripojenie    
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m, Extralink.
3,42 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
Patchcord, SC/APC-SC/APC, SM, G.652D, Somplex,3mm, 0,5m.Pre pripojenie optických sieťových zariadení, ako sú prepínače alebo prevádzače, sa používa single-mode patch kábel (0,5 metra) s priemerom kábla 3 mm zakončený konektormi SC/APC-SC/APC. Patchcordy sa tiež široko používajú v sieťach FTTH na pripojenie zariadení OLT a ONU/ONT.Funkcia patchcordovNízky útlmPrevádzka v širokom teplotnom rozsahuOpakovateľnosť meraniaOpakovateľnosť parametrovPoužitieFTTH sieteSiete LAN a WANSystémy WDM

V našej ponuke nájdete široký výber sieťového hardvéru pre vašu domácnosť či firmu. V tejto podkategórii nájdete všetko, čo potrebujete pre stabilné a rýchle pripojenie k internetu. Ponúkame rôzne typy sieťových prvkov vrátane routerov, switchov, access pointov, adaptérov či rozbočovačov. Všetky produkty sú od renomovaných značiek a zaručujú spoľahlivý výkon a maximálnu bezpečnosť vašej siete. Nech už potrebujete vybaviť malú kanceláriu alebo veľkú firmu, v našej ponuke nájdete to správne riešenie pre vaše potreby. S naším sieťovým hardvérom sa nemusíte obávať pripojenia, pretože sa môžete spoľahnúť na stabilný signál a vysokú rýchlosť pre vaše internetové pripojenie. Vyberte si z našej širokej ponuky sieťového hardvéru ešte dnes a užite si spoľahlivé a rýchle internetové pripojenie od teraz.

Image
Kategórie

Prechádzať podľa kategórie

Produkty

Populárne produkty

Plastové puzdro iSaprio - Space 05 - Samsung Galaxy A10
17,40 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Silikónové puzdro iSaprio - Summer Sky - Huawei P10
15,90 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
AVTECH DGD1009AV - DVR, 8 kanálov
234,00 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
Plastové puzdro na Xiaomi Redmi Note 12 LTE Frame fialové
12,99 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
poistkový odpájač PKJ-22,0x58,0-3P/230V (Legrand)
54,50 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
Zásuvka 2P+T/16A/250V prep.ochr. (PS) sivá Swing-L (ABB)
48,76 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
SOLIGHT SSA2102 OPTICKY KABEL, TOSLINK, BLISTER, 2M
6,90 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
Lindby Jevanna nástenné svetlo z textilu, čierna
37,90 €
Uvedená cena je platná k 24.05.2024
Prečo my

Prečo si nás ľudia vyberajú

Service
Rýchle dodanie

Po celej SR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečenie platby

Service
Jednoduchá reklamácia

Jednoduchá reklamácia tovaru

Service
Podpora

Podpora na telefóne a emaile